Vi hører gjerne fra deg

Har du forslag til saker vi bør ta opp? Lurer du på hva vi gjør, eller har du andre spørsmål? Vi har blant annet gratis juridisk bistand for våre medlemmer. Du kan nå oss ved å fylle ut kontaktskjemaet eller henvende deg på telefon eller epost:

T: 23 27 37 60
E: norges@hytteforbund.no

Billingstadsletta 25, 1396 Billingstad
(Besøk må forhåndsavtales)

Kontakt oss

Fyll inn skjemaet under eller send en e-post til norges@hytteforbund.no

Styret i Norges Hytteforbund

Norges Hytteforbund (NHF) er en landsdekkende organisasjon som ivaretar fritidsboligeiernes interesser. NHF representerer ca. 10% av Norges hytteeiere gjennom medlemskap av velforeninger eller direkte medlemskap av hytteeierne. Forbundet ledes av et styre som velges på generalforsamling (hytteting) hvert annet år. Dette er styret i Norges Hytteforbund (etter valg på Hyttetinget i mars 2015):
Mathias B. Dannevig

Fungerende styreleder

Bor: Gullaug
Hytte: Marivoll, Grimstad

T: 934 80 005
E: mbdannevig@gmail.com

Mona Flemmen

Styremedlem

Bor: Oslo
Hytte: Spjærøy, Hvaler

T: 98236219
E: mfl@eika.no

Trond Hagen
Trond G. Hagen

Styremedlem

Bor: Skedsmo
Hytte: Kvitfjell

T: 905 46 528
E: trond.hagen@northatlantic.no

Turid Knudsen
Turid Knudsen

Styremedlem

Bor: Trondheim
Hytte: Tvervåg

T: 958 46 073
E: turid.knudsen@stfk.no

Birgitta Ericsson
Birgitta Ericsson

Fungerende styremedlem

Bor: Lillehammer
Hytte: Sponvika, Halden

T: 984 66 777
E: be@ostforsk.no

Sverre Stockinger
Sverre Stockinger

Varamedlem l

Bor: Drøbak
Hytte: Svartli, Vegglifjell

T: 901 74 860
E: sverre@stockinger.no

Jens N. Engelstad

Varamedlem ll

Bor: Oslo
Hytte: Gausdal

T: 901 79 821
E: jens.n.engelstad@marfloat.no