jan
30
2025

Kandidater til styret

Bli med å forme fremtidens hytteliv – vi søker kvinnelige styremedlemmer!

Norges Hytteforbund har nedsatt en valgkomité. Den ønsker forslag til kvinnelige kandidater som medlemmer til styret i Norges Hytteforbund.

Er du en engasjert hytteeier med interesse for å påvirke utviklingen av norsk hytteliv? Norges Hytteforbund søker nå kvinnelige kandidater til styret som kan bidra med sin kompetanse og erfaring.

På forrige årsmøte framkom det berettiget kritikk av skjev kjønnsfordeling i styret, og valgkomitéen er derfor interessert i å høre fra spesielt kvinner som kunne tenkt seg en slik rolle.

I Norges Hytteforbund jobber vi for mangfold, og ønsker å speile medlemsmassen vår. Vi tror at ulike perspektiver og erfaringer gjør oss bedre rustet til å ivareta hytteeieres interesser på best mulig måte.

Har du lyst til å bidra og arbeide med og for hytteeiernes saker hører vi gjerne fra deg!
Har du forslag til kandidater, eller ønsker selv å stille deg til disposisjon?

Send en henvendelse til Kersti Rokkan i valgkomiteen ( kersti@rokros.no ) så tar vi kontakt med deg!

Med vennlig hilsen

Valgkomitéen i NHF

Del artikkel:

Legg igjen en kommentar

Du må være logget inn for å kommentere
magnifiercrosschevron-downchevron-leftchevron-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram